Středočeský
krajský svaz házené

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<listopad 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Anketa

Mladší žactvo letos hraje soutěž bez počítání skóre. Co si o tom myslíte?
vynikající nápad 30%
je mi to jedno 2%
naprostý nesmysl 66%
Celkem hlasovalo: 545
11.10.2017 otevřeno: 415 x

Turnaj přípravek 4+1 v Náchodě - 15.10.2017

Rozlosování turnaje přípravek 4+1 v Náchodě dne 15.10. 2017

Časový rozpis turnaje přípravek SKSH pořádaný dne 15. 10. 2017 v Náchodě, sportovní hala Na Hamrech č.p. 2001.

Přihlášená družstva: TJ Sparta Kutná Hora,

HBC Jičín 1 a 2,

TJ Sokol Bělá p. B. 1, 2, a 3,

TJ Náchod 1, 2 a 3

 

Hrací doba.: 1x 12 min.

 

Turnaj přípravek 15. 10. 2017 - Náchod

Poř.

Čas

Hřiště č. 1

 

Hřiště č. 2

1.

9:00

NA1

JC2

 

NA2

BĚ2

2.

9:15

JC1

BĚ1

 

JC2

NA3

3.

9:30

KH

NA2

 

BĚ2

NA1

4.

9:45

NA1

KH

 

BĚ3

NA2

5.

10:00

JC1

NA3

 

BĚ1

KH

6.

10:15

BĚ2

JC2

 

NA1

JC1

7.

10:30

JC2

BĚ3

 

xxx

xxx

8.

10:45

NA3

BĚ2

 

NA2

BĚ1

9.

11:00

KH

JC1

 

NA1

BĚ3

10.

11:15

JC1

NA2

 

KH

JC2

11.

11:30

BĚ2

KH

 

BĚ3

JC1

12.

11:45

BĚ3

NA3

 

BĚ1

NA1

13.

12:00

BĚ1

JC2

 

NA3

KH

14.

12:15

NA3

BĚ1

 

JC1

BĚ2

15.

12:30

KH

BĚ3

 

NA2

JC2

 

12:45

ukončení turnaje

 

                                                                                                Jan Kosinka

                                                                                              TJ Náchod, z.s. – oddíl házené